VAŽIUOKLĖS REMONTAS

Važiuoklės remontas: kada jis reikalingas ir kur kreiptis?

Kiekvienas vairuotojas turėtų pakankamai dėmesio skirti automobilio važiuoklei – jei ji nėra tinkamai prižiūrima, kelyje kartais nutinka nelaimės, kurių galima išvengti. Važiuoklės remontas yra gana dažna autoservisuose teikiama paslauga, tačiau neretai vairuotojai kreipiasi tik tada, kai važiuoklės būklė tampa itin prasta. Labai svarbu užbėgti įvykiams už akių, ir pasirūpinti, kad važiuoklė tinkamai funkcionuotų. Jei laiku pastebėtumėte pirmuosius sutrikusios važiuoklės signalus, būtų galima išvengti didelių gedimų, ir, žinoma, milžiniškų išlaidų. Taigi, ką svarbu pastebėti?

Važiuoklės darbo sutrikimai

  • Važiuoklės remontas gali būti reikalingas tada, kai važiuojant nelygiu keliu ar dideliu greičiu automobilis ima skleisti neįprastus garsus – traškesį, bildesį, ūžimą, cypimą, braškėjimą ar tarškėjimą;

  • Įgudę vairuotojai gali pastebėti , kad automobilis tapo mažiau manevringas, ypatingai posūkiuose ar lenkimo metu;

  • Kai kurių važiuoklės gedimų kelyje pastebėti praktiškai neįmanoma, todėl labai svarbu reguliariai atlikti važiuoklės patikros darbus – kreipdamiesi į patyrusius meistrus galite būti užtikrinti, kad bus pastebimi ir visai nežymūs veiklos sutrikimai, kurie bus greitai ir paprastai pašalinami.

SKAMBINKITE MUMS

Tel: (8-623) 65000

RAŠYKITE EL. LAIŠKĄ
DARBO LAIKAS

Pirmadienio - Penktadienio: 10 - 18

ILGAAMŽĖ PATIRTIS

Su automobliais dirbame jau 6-rius metus ir visus remonto darbus atliksime profesionaliai. Geriausią kainą bei kokybę garantuojame.

PASLAUGOS

- Visi kėbulo darbai

- Automobilio patikra

- Automobilio elektros darbai

- Važiuoklės remontas

- Automobilio dažymas

- Bei kiti.

ADRESAS

I filialas:

Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius

II filialas:

Gedimino G. 28A, Trakai, 21110

  • Facebook Social Icon

© 2019  - BAPC.LT